Download the app
FOLLOW SBLIVE SPORTS
SUBSCRIBE TO OUR PODCASTS
IN PARTNERSHIP WITH
CA
National
Alabama
Alaska
Arizona
Arkansas
California
Colorado
Connecticut
Delaware
Washington, D.C.
Florida
Georgia
Hawaii
Idaho
Illinois
Indiana
Iowa
Kansas
Kentucky
Louisiana
Maine
Maryland
Massachusetts
Michigan
Minnesota
Mississippi
Missouri
Montana
Nebraska
Nevada
New Hampshire
New Jersey
New Mexico
New York
North Carolina
North Dakota
Ohio
Oklahoma
Oregon
Pennsylvania
Rhode Island
South Carolina
South Dakota
Tennessee
Texas
Utah
Vermont
Virginia
Washington
West Virginia
Wisconsin
Wyoming
Set Default State
Football
B. Basketball
G. Basketball
Baseball
All Sports
Badminton
Baseball
Boys Basketball
Girls Basketball
Beach Volleyball
Boys Cross Country
Girls Cross Country
Boys Fencing
Girls Fencing
Field Hockey
Flag Football
Football
Boys Golf
Girls Golf
Boys Ice Hockey
Girls Ice Hockey
Boys Lacrosse
Girls Lacrosse
Boys Soccer
Girls Soccer
Softball
Boys Tennis
Girls Tennis
Boys Ultimate Frisbee
Girls Ultimate Frisbee
Unified Basketball
Boys Volleyball
Girls Volleyball
Boys Water Polo
Girls Water Polo
Wrestling
Girls Wrestling
2023 CIF Southern Section Girls Tennis Division 4 Championships
Varsity Girls Tennis
Bracket
Bracket
Scores
Scores
Teams
Teams
More
More
2023 CIF Southern Section Girls Tennis Division 4 Championships
Share
2023 CIF Southern Section Girls Tennis Division 4 Championships
Round 1
Round 2
Quarter Final
Semi Final
Final
BYE
Crean Lutheran
BYE
Game 1
Final
Ontario Christian
7
Segerstrom
11
Game 2
Final
Mayfair
14
Paloma Valley
4
Game 3
Final
La Quinta
17
Oak Hills
1
Game 4
Final
Bishop Montgomery
9
Malibu
9
Game 5
Final
Arlington
14
Downey
4
Game 6
Final
Serrano
7
Yucaipa
11
Game 7
Final
San Dimas
13
Alta Loma
5
Game 8
Final
Chaffey
3
Oxford Academy
15
Game 9
Final
Warren
11
The Webb Schools
7
Game 10
Final
Buckley
10
Maranatha
8
Game 11
Final
Hillcrest
11
Apple Valley
7
Game 12
Final
Garden Grove
16
Burroughs
2
Game 13
Final
Carpinteria
11
Rio Mesa
7
Game 14
Final
Thacher
10
La Serna
8
Game 15
Final
Laguna Blanca
8
Esperanza
10
Game 16
Final
Crean Lutheran
15
Segerstrom
3
Game 17
Final
Mayfair
7
La Quinta
11
Game 18
Final
Bishop Montgomery
3
Arlington
15
Game 19
Final
Yucaipa
8
San Dimas
10
Game 20
Final
Oxford Academy
15
Warren
3
Game 21
Final
Buckley
10
Hillcrest
8
Game 22
Final
Garden Grove
10
Carpinteria
8
Game 23
Final
Thacher
6
Esperanza
12
Game 24
Final
Crean Lutheran
16
La Quinta
2
Game 25
Final
Arlington
4
San Dimas
14
Game 26
Final
Oxford Academy
9
Buckley
9
Game 27
Final
Garden Grove
9
Esperanza
9
Game 28
Final
Crean Lutheran
14
San Dimas
4
Game 29
Final
Oxford Academy
11
Esperanza
7
Game 30
Final
Crean Lutheran
11
Oxford Academy
7
Game 31