Tweet
Post
Sms
CIF-Southern Section Football Division 2 Playoffs
Brackets powered by SBLive
Round 1
Nov 09
Quarterfinals
Nov 16
Semifinals
Nov 23
Final
Dec 01
  • Game 1
    Nov. 9, 3:00 AM 
    Santa Margarita
    Santa Margarita Eagles
    Rancho Santa Margarita, CA
    21
    Sierra Canyon
    Sierra Canyon Trailblazers
    Chatsworth, CA
    35
  • Game 2
    Nov. 9, 3:00 AM 
    Notre Dame
    Notre Dame Knights
    Sherman Oaks, CA
    21
    Vista Murrieta
    Vista Murrieta Broncos
    Murrieta, CA
    24
  • Game 3
    Nov. 9, 3:30 AM 
    Murrieta Valley
    Murrieta Valley Nighthawks
    Murrieta, CA
    14
    Rancho Cucamonga
    Rancho Cucamonga Cougars
    Rancho Cucamonga, CA
    49
  • Game 4
    Nov. 9, 3:00 AM 
    Orange Lutheran
    Orange Lutheran Lancers
    Orange, CA
    24
    Long Beach Poly
    Long Beach Poly Jackrabbits
    Long Beach, CA
    27
  • Game 5
    Nov. 9, 3:00 AM 
    Valencia
    Valencia Vikings
    Valencia, CA
    7
    San Clemente
    San Clemente Tritons
    San Clemente, CA
    17
  • Game 6
    Nov. 9, 3:00 AM 
    Serra
    Serra Cavaliers
    Gardena, CA
    20
    Rancho Verde
    Rancho Verde Mustangs
    Moreno Valley, CA
    26
  • Game 7
    Nov. 9, 3:00 AM 
    Chaminade
    Chaminade Eagles
    West Hills, CA
    46
    Norco
    Norco Cougars
    Norco, CA
    44
  • Game 8
    Nov. 9, 3:00 AM 
    Oaks Christian
    Oaks Christian Lions
    Westlake Village, CA
    17
    Upland
    Upland Highlanders/Scots
    Upland, CA
    27
  • Game 9
    Nov. 16, 3:00 AM 
    Vista Murrieta
    Vista Murrieta Broncos
    Murrieta, CA
    28
    Sierra Canyon
    Sierra Canyon Trailblazers
    Chatsworth, CA
    42
  • Game 10
    Nov. 16, 3:00 AM 
    Long Beach Poly
    Long Beach Poly Jackrabbits
    Long Beach, CA
    7
    Rancho Cucamonga
    Rancho Cucamonga Cougars
    Rancho Cucamonga, CA
    21
  • Game 11
    Nov. 16, 3:00 AM 
    Rancho Verde
    Rancho Verde Mustangs
    Moreno Valley, CA
    9
    San Clemente
    San Clemente Tritons
    San Clemente, CA
    13
  • Game 12
    Nov. 16, 3:00 AM 
    Upland
    Upland Highlanders/Scots
    Upland, CA
    27
    Chaminade
    Chaminade Eagles
    West Hills, CA
    28
  • Game 13
    Nov. 23, 3:00 AM 
    Rancho Cucamonga
    Rancho Cucamonga Cougars
    Rancho Cucamonga, CA
    13
    Sierra Canyon
    Sierra Canyon Trailblazers
    Chatsworth, CA
    24
  • Game 14
    Nov. 23, 3:00 AM 
    Chaminade
    Chaminade Eagles
    West Hills, CA
    1
    San Clemente
    San Clemente Tritons
    San Clemente, CA
    0
  • Game 15
    Nov. 30, 3:30 AM 
    Chaminade
    Chaminade Eagles
    West Hills, CA
    7
    Sierra Canyon
    Sierra Canyon Trailblazers
    Chatsworth, CA
    35